e42art

freelancer web tasarımcı

Freelancer Web Tasarımcı Olmak

Nasıl freelancer web tasarımcı olunur konusunda araştırma yapan herkese yardımcı olacak sorular ve cevapları.

Nasıl freelancer web tasarımcı olurum?

En popüler sorulardan bir tanesi. Tasarımcılar genellikle maaşlı ve istikrarlı bir gelir elde ettiği için bir sonraki işinizin nereden geleceğinden tam olarak emin olamaz ve serbest bir gelire geçiş konusunda endişelenirler. Benim tavsiyem her zaman sektörde deneyim sahibi olduğunuzdan, müşterilerle çalıştığınızdan, sektör içinde bir iş yürütmenin her yönüne dair bir fikir edindiğinizden emin olmanız olacaktır. Buna pazarlama, dahili süreçler, zaman yönetimi ve bütçe yönetimi öğrendiğinizden emin olarak kendi becerilerinizi geliştirme konusunda deneyim kazanma dahildir. Freelancer web tasarımcı olmak için bu deneyimin ne kadar önemli olduğunu yeterince anlatamam. Doğrudan serbest çalışmaya geçmek isteyen bir öğrenciyseniz, belki de bu hayati deneyimi elde etmek için bir ajansla kısa vadeli bir sözleşme yapmayı düşünebilirsiniz.

Tecrübeniz varsa, geçiş yapmak ve freelancer web tasarımcı olmak için ‘doğru’ bir zamanı beklemenize gerek yok. İş süreciniz hakkında daha geniş sorular sormaya başlayın. Nasıl yeni müşteriler kazanacaksınız? Yerel müşterileri hedefleyecek misiniz? Sosyal medyayı kullanacak mısınız? Yerel SEO kullanacak mısınız? Sizin için en iyi pazarlama konusunda gelişmiş analizler yapın . Kişisel olarak, daha önceki işlerde kazandığım arkadaşlarımı, ailemi ve iş bağlantılarını kullanmanın, yeni müşterileri çekmek için web sitesinde kapsamlı bir portföy oluşturmam için bana çok güçlü bir temel verdiğini gördüm.

Son bir tavsiye, freelancer web tasarımcı olmak istiyorsanız en büyük silahınız harika işler çıkarmak olacaktır . Çalışmalarınız, fark edilmek için en büyük varlığınızdır. Yönlendirildiğiniz anda, muhtemelen birileri yaptığınız işi kontrol etmek isteyecektir. Yeterince iyiyseniz, kalabalığın arasından sıyrılacaksınız. Sektörde 13 yıldan fazla zaman geçirdim ve her gün daha iyisini yapmak için çabalıyorum

freelancer web tasarımcı

İyi bir freelancer tasarımcı nasıl olmalı?

İyi bir freelancer web tasarımcı yaratıcı olmalıdır. Sadece yaratıcı olmak için değil, aynı zamanda yeni bir deneyimi veya yeni bir şeyler yapmanın yeni bir yolunu bulmak için bir amaca sahip olmalı ve yenilikler yapabilmelidir.

Freelancer web tasarımcı olarak nasıl fark yaratabilirim?

Cevap basit müşterilerinizi şaşırtın. Hızlı olun. Ama hızlı olurken projenin kalitesinden ödün vermeyin. Sadece projede değil iletişim kurarken de hızlı olmayı deneyin. Örneğin bir fiyat teklifi isteği içeren eposta mı aldınız? Hemen hızlıca dönüş yapın, işinizi ne kadar ciddiye aldığınızı gösterin.

Freelancer web tasarımcı her zaman en iyi olmayı hedefler

Kalite tutkusundan ödün vermez, her zaman en iyi olmayı hedefler ve yeni projeler onu heyecanlandırır. Projeleri de en iyi olmak zorundadır. Gerek backend yapısı gerek frontend ve ux her zaman bir adım önde olmalıdır.

Pek çok site benzer bir formatı takip eder, ancak gerçekten iyi bir tasarımcı dener ve değiştirir, taze, modern bir şey yaratır, trendi belirler.

Web sitenizin yeni bir tasarıma mı ihtiyacı var?

Bunun için benim gibi bir freelancer web tasarımcı iyi bir fikir olabilir. Hem makul ücretlerle çalışabilir hem de işin uzmanı ile doğrudan muhatap olabilirsiniz. Benimle iletişime geçmek için teklif al sayfam üzerinden web siteniz için fiyat teklifi alabilirsiniz. Projenizle ilgili detayları da eklemeyi unutmayın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Scroll to Top