e42art

Hakkımızda

emre er

e42art kurucusu Emre ER kimdir?

Mottom; “İyi Tasarım Her Zaman Kazanır.” Evet iyi olan tasarım her zaman kazanır. 2008 de hobi olarak başladığım tasarım serüvenim zamanla mesleğime dönüştü. Önceleri grafik tasarım ve web tasarımla başladığım kariyer yolculuğum bir müddet Açıkhava Reklamcılığı ile devam etti. Marka yaratma (Logo tasarım, kurumsal kimlik tasarımı, ambalaj tasarımı vb.) üzerine uzmanlaştım. Marka kimliğinizi oluştururken marka imajınızı en iyi yansıtacak enstrümanları ben ürettim. Son yıllarda dijital pazarlama üzerinde uzmanlaştım. İşin özü iki temel kriterde, 1 yaptığın işi seveceksin, 2 sıra dışı olacaksın. Rakiplerinden seni farklı kılan bir yanın yoksa neden tercih edilesin? Dijital pazarlamada bundan farklı değil. Reklamlarını yönettiğim onlarca markadan edindiğim tecrübe günümüzde dijital reklamlar “natural selection” teorisi üzerine kurulu. Sözü özü diğerlerinden farklılaşıp, sıyrılan reklam her zaman kazanır!

+ 0
Mutlu Müşteri
+ 0
Grafik Tasarım
+ 0
Web Sitesi
+ 0
Yıl Tecrübe

Hakkımdaki Düşünceler

Firmamız Zeydali için logodan ambalajlarımıza hatta web sitemize kadar tasarlayarak marka kimliğimizi hayata geçiren Emre beye çok şey borçluyuz.
Mustafa ERDOĞAN
Şirket Yöneticisi
Emre bey tam bir takım oyuncusu. Üstelik oldukça yetenekli ve kreatif bir bakış açısına sahip. Markanızı hiç düşünmeden emanet edebilirsiniz.
Ali MUTLU
Akademisyen
Emre beyin hazırladığı SEO uyumlu web sitesi ile çok hızlı bir ivme kazandık. Huzur Cenaze olarak tüm Almanya genelinde iş almaya başladık. Teşekkürler.
Mustafa BIYIK
Şirket Yöneticisi
Divan Exclusive markamızın logosundan menüsüne tüm tasarımlarında Emre beyin imzası var. Anahtar teslim iş istiyorsanız muhakkak tercih etmelisiniz.
Bülent BEKTAŞ
Şirket Yöneticisi