e42art

Hakkımızda

emre er

e42art, dijital reklamcılık sektöründe hizmet vermektedir.  Ajans mottosu, “İyi Tasarım Her Zaman Kazanır” olmakla birlikte farklılaşma felsefesini benimser. Tasarımın kalitesi ve etkileyiciliği her zaman başarıya ulaşmanın anahtarıdır.

Kurucusu Emre ER, 2008 yılında başladığı tasarım serüvenini zamanla bir profesyonel mesleğine dönüştürdü. Grafik tasarım ve web tasarımıyla başladığı kariyer yolculuğunda, bir süre Açıkhava Reklamcılığı alanında çalıştı. Daha sonraları marka yaratma konusuna odaklandı. Logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, ambalaj tasarımı gibi alanlarda markaların kimliklerini oluşturmak için en iyi enstrümanları kullanarak hizmet verdi. Son yıllarda, dijital pazarlama konusunda uzmanlaşmıştır. İşinin özünde, iki temel kriterin olduğunu düşünmektedir: İlk olarak, yaptığı işi sevmek önemlidir. İkinci olarak, sıradanlıktan sıyrılmak ve rakiplerinden farklı olmaktır. Eğer diğerlerinden farklılaşan bir özelliğiniz yoksa, neden tercih edilesiniz? Dijital pazarlama alanında da durum farklı değildir. O, yönettiği birçok markanın reklam çalışmalarıyla elde ettiği deneyimlerden yolda çıkarak günümüzde dijital reklamların “doğal seçilim” teorisine dayandığını söylemektedir. Özetle, diğerlerinden farklılaşan ve öne çıkan reklamlar her zaman başarılı olmaktadır.

e42art olarak, müşterilerimize en iyi dijital pazarlama çözümlerini sunmak için çabalıyoruz. Marka kimliği oluşturmadan, web tasarımından sosyal medya yönetimine kadar geniş bir yelpazede hizmetler sunuyoruz. Her müşterinin benzersiz ihtiyaçlarına odaklanarak, onlara özelleştirilmiş ve etkili çözümler sunmaktayız.

Bizimle çalışmak, tasarım ve dijital pazarlama alanındaki deneyimimizden ve uzmanlığımızdan yararlanmak anlamına gelir. e42art olarak, işinizi bir adım öteye taşımanıza yardımcı olmak için buradayız. İyi tasarım her zaman kazanır ve biz sizin başarınıza katkıda bulunmak için buradayız.

Mutlu Müşteri
+ 0
Grafik Tasarım
+ 0
Web Sitesi
+ 0
Yıl Tecrübe
+ 0

Hakkımdaki Düşünceler

Firmamız Zeydali için logodan ambalajlarımıza hatta web sitemize kadar tasarlayarak marka kimliğimizi hayata geçiren Emre beye çok şey borçluyuz.
Mustafa ERDOĞAN
Şirket Yöneticisi
Emre bey tam bir takım oyuncusu. Üstelik oldukça yetenekli ve kreatif bir bakış açısına sahip. Markanızı hiç düşünmeden emanet edebilirsiniz.
Ali MUTLU
Akademisyen
Emre beyin hazırladığı SEO uyumlu web sitesi ile çok hızlı bir ivme kazandık. Huzur Cenaze olarak tüm Almanya genelinde iş almaya başladık. Teşekkürler.
Mustafa BIYIK
Şirket Yöneticisi
Divan Exclusive markamızın logosundan menüsüne tüm tasarımlarında Emre beyin imzası var. Anahtar teslim iş istiyorsanız muhakkak tercih etmelisiniz.
Bülent BEKTAŞ
Şirket Yöneticisi
Scroll to Top