e42art

Hizmetler

Başta Logo Tasarım, Kurumsal Kimlik, Web Tasarım, Arayüz Tasarım (Web ve Mobil Uygulama UI), Katalog Tasarımı, Afiş, Dergi Reklamı, Açık Hava Reklamcılığı gibi alanlarda freelance olarak hizmet vermekteyim.

hizmetler

Logo Tasarım

Logo tasarımı, markanızı hedef kitlenize en etkili ve en hızlı biçimde anlatabilecek, marka imajınızın hedef kitle tarafından doğru okunabilmesini sağlayacak  görsel iletişim aracıdır. Tasarımcı logoyu meydana getirirken, kitlenize güven vermesine ayrıca marka tanınırlığına katkı sağlamasına dikkat etmelidir. Markayı hedef kitlesine en doğru tanıtan logo daima bir adım öndedir. Kurumsal kimliğin en önemli unsuru olan logo tasarımı işinin ehli profesyonel biri tarafından tasarlandığı takdirde kurumsal kimlik için de sağlam bir alt yapı oluşturacaktır. Çalıştığım markalar için özenle tasarladığım logoları referanslarım bölümünde bulabilirsiniz.

Web Tasarım

Web sitesi markaların hedef kitlesine yani müşterilerine ulaşabilmek için kullandığı dijital pazarlama araçlarından biridir. Teknolojinin gelişimi dolayısıyla internetin de gelişimi ve değişimi ile geleneksel pazarlama araçlarına alternatif arayışı dijital pazarlama alanlarını doğurmuştur. Tamamen teknoloji, iletişim ve etkileşim odaklı olan internet tabanlı dijital pazarlama günümüzde markaların en sık tercihi olmuştur.

Kurumsal ya da e-ticaret web sitesi projelerinizi hayata geçirebilirim. SEO uyumlu altyapı ile firmanıza özel tasarlanmış. Genellikle anahtar teslim web tasarım projeler hazırlamaya dikkat ederim.

Kurumsal Kimlik

Marka olmak isteyen her firmanın ihtiyacıdır kurumsal kimlik. Logo, antetli kağıt ve kartvizit tasarımı gibi temel unsurlar başta olmak üzere tişört, araç giydirme gibi pek çok tasarımla genişletilebilir. Marka kimliğinizin karakteristiğini ortaya koyduğunuz kurumsal kimlik tasarımında, markanızın hedef kitleniz üzerinde bıraktığı saygın etkiyi artırabilirsiniz. Markanızın rakiplerinizden sıyrılıp ayırt edilebilir olması için kurumsal kimliğinizi özenle tasarlarım. Yeni kurulan bir işletme olmanız ya da köklü ve yılların işletmesi olmanıza rağmen kurumsallığa henüz ulaşamamış olmanız önemli değil, her durumda marka kimliğinizi ortaya koymak için aradığınız grafik tasarımcı burada.

Arayüz Tasarım

Web ve Mobil uygulama fikirlerinizi birlikte hayata geçirebiliriz. İyi tasarıma ulaşmanın en kesin yolu hedef kitleyi tanımaktır. Sizler için hazırlayacağım arayüzleri özenle tasarlar prototipleme yapar ve size sunarım. Dilerseniz teslim ettiğim projenin backend kodlamasını kendinizi yaptırabilirsiniz ya da beraber çalıştığım çözüm ortaklarıma yönlendirebilirim.

Katalog Tasarım

Ürün ve hizmetleriniz hakkında potansiyel müşterilerinize bilgi verebileceğiniz en güçlü pazarlama araçlarından biridir. Hedef kitlenizi kapsamına alan bir yaklaşımla hazırlanan, ilgi çeken içerik ve görsellerle süslenen, iyi tasarım her zaman kazanır ve kazandırır. Kapak tasarımı, iç sayfa tasarımı, doğru bilgi aktarımı gibi detaylar işin kalitesini belirler. Grafik tasarım her sektöre ayrı bir ilgi ve yaklaşım çabası isteyen, uzmanlık gerektiren bir süreçtir. Katalog tasarımı da aynı şekilde sabır ve dikkat gerektirir.

Sosyal Medya

Markalar için ihtiyaç haline gelen sosyal medya yönetimi, hemen hemen herkesin aktif sosyal medya kullanıcısı olduğu günümüzde oldukça önemlidir. Fiziksel mağazalara göre her geçen gün artarak, kat ve kat daha fazla ziyaretçi almaya başlayan bu platformlar artık sanal mağazalara da izin vererek ticarette yeni bir kapı aralamıştır. Buda markanıza bir kimlik kazandırmanızı ve rakiplerinizden sıyrılmanızı zorunlu hale getirmektedir. Tam bu noktada grafik tasarım yine önem kazanmakta, profil ve kapak tasarımı, gönderi tasarımı, hareketli animasyonlar gibi dijital tasarımlarınız markanızın kimliğini ortaya koymaktadır. Tüm bu tasarım hizmetlerini profesyonel biçimde sağlamaktayım. Referanslarıma göz atabilir ve ardından benimle iletişime geçebilirsiniz.

Afiş Tasarım

Dikkat çekici afişler potansiyel müşterilerinizi markanıza çekmenin en iyi yollarından biridir. Afiş tasarım üzerinde durulması gereken en önemli hususlar kurumsal kimliğinize uygun olması, marka imajınızı olumlu yansıtması, dikkat çekici ve özgün olmasıdır. Afiş tasarımı yaparken bu unsurlara mutlaka dikkat ederim.

Dijital Pazarlama

Gerek e-ticaret gerekse klasik ticaret yapanlar için hatta kamu-özel tüm kurumlar için günümüzde bir zorunluluk haline gelen dijital pazarlama, artık kurumların temel pazarlama ihtiyaçları arasında yerini almaktadır. Markanız için gerekli dijital görsel ve videoları hazırlar onların facebook, instagram, youtube, google arama motoru sonuçları, google ads destekler milyonlarca web sitesi ve tiktok gibi reklam mecralarında yer almasını sağlayabilirim. Ayrıca google merchant center kurulumu, facebook ve instagram dijital mağaza ve katalog kurulumu, dönüşüm takibi için gerekli olan facebook pixel, google analytics hizmetlerin kurulumunu sağlayabilirim.