e42art

wordpress tema

Web Siteniz İçin 7 Harika Çok Amaçlı WordPress Teması

Bir WordPress kullanıcısıysanız, muhtemelen bir WordPress temasının bir web sitesini hızlı bir şekilde kurmak ve çalıştırmak için kullanabileceğiniz en iyi araç olduğunu zaten biliyorsunuzdur. WordPress temaları genellikle eklentilerle desteklenir. En basitinden en karmaşık temalara kadar her şeyi oluşturmak için gereken esnekliği ve işlevselliği sağlayabilirler.

Yine de bir sorun var. Piyasadaki çok amaçlı WordPress temalarının hacmi, belirli bir proje için doğru olanı bulmayı zorlaştırabilir. Hiçbir web tasarımcısı veya işletme sahibi, yanlış bir başlangıçtan kurtulmak zorunda kalmaktan hoşlanmaz.

Çok amaçlı WordPress temaları, büyük ölçüde böyle bir sorunu ortadan kaldırır. Son derece esnektirler, içlerinde yerleşik güçlü web sitesi oluşturma araçlarına sahiptirler ve çoğuyla çalışmak kolaydır.

Bu, özellikle 7’si aşağıda açıklanan en iyi çok amaçlı WordPress temaları için geçerlidir. Bu yazılım ürünlerinden herhangi biri, muhtemelen onlara atabileceğiniz her şeyi halledebilir ve bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

1. BeTheme – 600’den fazla önceden oluşturulmuş web sitesiyle WordPress için Web Sitesi Oluşturucu

En büyük ve en popüler çok amaçlı WordPress temalarından birinin yazarları olarak defne üzerinde durmaktan memnun değiller, bir araya geldiler ve BeTheme kullanıcı önerilerini dikkate alarak daha iyi bir web sitesi oluşturucu oluşturdular.

Be’s Live Builder hızlıdır, öncekinden %60 daha hızlıdır ve ergonomik olarak tasarlanmış kullanıcı arayüzü sayesinde üzerinde çalışmak oldukça kolaydır.

Bu sadece hikayenin bir parçası. Live Builder’da yerleşik olarak bulunan yeni özellikler, ona aşağıdakiler gibi gerçekten güçlü sayfa oluşturma yetenekleri sağlar:

 • Canlı içeriği görsel olarak düzenleyin, kullanıcılara bir öğeyi görüntüleme ve aynı anda özelleştirme olanağı verin
 • Tasarım blokları, bölümleri ve öğeleri oluşturun, kaydedin ve geri yükleyin ve Revizyonların Otomatik Kaydetme, Güncelleme ve Yedekleme seçeneklerini kullanarak değişiklikleri kaybetmekten kaçının
 • Bir tasarım bulmak ve bir sayfaya eklemek için Önceden Oluşturulmuş Bölüm Kitaplığı’nda arama yapın
 • Bir web sitesinin tasarımına dahil etmek için bloklardan tipografiye kadar çeşitli web sitesi oluşturma öğeleri arasından seçim yapın ve seçin

Live Builder ve BeTheme’in diğer temel özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için banner’a tıklayın.

2. Total WordPress Teması

Çok amaçlı WordPress temaları genellikle kullanıcılarına sağladıkları esneklik ile tanınır. Total, sürükle ve bırak ön sayfa oluşturucusu ve çok çeşitli stil seçenekleriyle, bu önemli performans özelliğini bolca sağlar.

Kullanıcıların iyi bir şekilde kullanacağı web sitesi oluşturma özellikleri şunları içerir:

 • Tek tıkla içe aktarılabilir demoların, sayfa oluşturma modüllerinin ve stil ayarlarının cömert seçimleri
 • WPBakery sayfa oluşturucunun geliştirilmiş bir sürümü
 • %100 WooCommerce uyumluluğu ile birlikte Slider Revolution dahil premium eklentiler
 • Tema özelleştirme etkinliklerini desteklemek için faydalı filtreler, kancalar, snippet’ler ve diğer geliştirici dostu özellikler

Total’in 47.000’den fazla müşterisi, yüksek kaliteli bir web sitesini kısa sürede hazır hale getirmek ve çalışır duruma getirmek için tasarlanmış çok amaçlı bir tema için pazardaysanız Total’in mükemmel bir seçim olduğu konusunda hemfikir olacaktır.

Daha fazlasını öğrenmek için afişe tıklayın.

3. Avada WordPress Teması

450.000 satışıyla tüm zamanların 1 numaralı satış ekibine sahip olan Avada, aklınıza gelebilecek her amaca hizmet edecek şekilde tasarlanmış bir web sitesi oluşturmak için güvenli bir bahis olmalıdır.

Bu doğru, ancak kararınızı vermeden önce bilmeniz gereken başka iyi nedenler de var.

Örneğin

 • Avada’nın Fusion Page ve Fusion Theme seçenekleriyle birlikte çalışarak web sitesi oluşturma projenizi hızlı ve en az sorunla tamamlamanızı sağlayan bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu
 • Kaliteyi bitmiş ürününüze yerleştirmek ve aynı zamanda proje iş akışınızı yumuşatmak için tasarlanmış tek tıklamayla içe aktarma demoları, önceden oluşturulmuş web siteleri ve modaya uygun tasarım öğeleri seçenekleri
 • Çalışmanızı düzenlemenize yardımcı olan bir Gösterge Tablosu
 • Oluşturduğunuz şey üzerinde tam kontrol sağlayan Dinamik İçerik Sistemi

Bu duyarlı, WooCommerce uyumlu çok amaçlı tema hakkında daha fazla bilgi edinmek için başlığa tıklayın.

4. Uncode – Yaratıcı Çoklu Kullanımlı ve WooCommerce WordPress Teması

Bu yaratıcı, mükemmel piksel teması, Uncode’un kendisinde gömülü olanlarla aynı özellikleri sergileyen web siteleri oluşturmanıza olanak tanır.

 • Uncode özellikle etkileyici dergi, blog ve portföy siteleri oluşturmak için çok uygundur.
 • Bu temanın araç setini oluşturan temel bileşenler, 450’den fazla Tel Çerçeve bölüm şablonu, WooCommerce Özel Oluşturucu ve hızlandırılmış bir Ön Uç Düzenleyicidir.

Uncode, bugüne kadar 85.000’den fazla satışla Envato’nun en çok satan satıcısıdır.

5. TheGem – Yaratıcı Çok Amaçlı Yüksek Performanslı WordPress Teması

Bu çok amaçlı WordPress teması, birbiri ardına harika bir web sitesi oluşturmak için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi içerir.

 • 400’den fazla güzel önceden oluşturulmuş web sitesi ve şablonun yanı sıra iş akışınızı hızlandırmak için 300’den fazla premium bölüm şablonundan oluşan TheGem Blocks
 • Sektör lideri iki ön uç sayfası oluşturucu – Elementor ve WPBakery
 • Üstün çevrimiçi mağazalar oluşturmak için WooCommerce şablonları ve özellikleri

TheGem 5 yıldızlıdır ve 50.000 güçlü bir müşteri tabanı talep edebilir.

6. Impeka – Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması

Bu kusursuz çok amaçlı tema parmaklarınızın ucundayken, kendinizi ideal bir web sitesi tasavvur etme ve ardından bunu gerçekleştirme konusunda kıskanç bir konumda bulacaksınız. Yeni başlayan veya web sitesi tasarımı uzmanı olmanız farketmez.

Bu sadece bir seçim meselesi

 • Gelişmiş WPBakery, Elementor ve Gutenberg sayfa oluşturucuları
 • 10 özel blok ve 50 el yapımı tasarım öğesi.

7. Blocksy – Gutenberg WordPress Teması

Blocksy, Gutenberg editörü düşünülerek oluşturuldu. WooCommerce entegrasyonunu iyi düşünen hafif, cayır cayır yanan hızlı çok amaçlı bir temadır.

 • Blocksy duyarlı, SEO dostu ve çeviriye hazır
 • Elementor, Beaver Builder, Brizy ve diğer popüler WordPress sayfa oluşturucularla sorunsuz bir şekilde çalışır.

Blocksy, hiçbir zaman ve kodlama becerisine sahip olmadan herhangi bir amaç için herhangi bir türde web sitesi oluşturmak için kullanılabilir.

***** 

Piyasadaki çok sayıda tema, belirli bir proje için doğru olanı bulmayı zorlaştırıyor. Çok amaçlı WordPress temaları, piyasada çok sayıda olmasına rağmen, böyle bir sorunu ortadan kaldırır.

Yine de, çok amaçlı bir tema seçmenin bir avantajı, yanlış bir başlangıç ​​yapmaktan kurtulmanız gerekmemesidir.

En iyi çok amaçlı WordPress temalarından birini seçerseniz, yanlış bir başlangıç ​​yaşama olasılığınız sıfıra yaklaşır. Yukarıda açıklanan 7’den birine göz atın.

İhtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri almayı bekleyebilirsiniz. Bu en iyi çok amaçlı WordPress temalarının her birini hızlı, esnek ve birlikte çalışması kolay bulacaksınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.