e42art

emre er kimdir

Hakkımda

Merhabalar ben Emre. 2008 yılında hobi olarak başladığım grafik tasarım, yıllardır sürdürdüğüm çalışmalarımla mesleğim haline geldi. Üniversite yıllarım sırasında ve sonrasında profesyonel olarak çalıştığım reklam ajansı deneyimleri ile elde ettiğim bilgi birikimini bugün sektöre aktarmaya devam ediyorum. Yaklaşık 13 yıldır 450’nin üzerinde firmaya hizmet verdim. Bir çok firmanın marka kimliğini oluşturmasına yardımcı oldum. Logo, Kartvizit, Broşür, Katalog, Kurumsal Kimlik, Açıkhava Reklamları ( Billboard, CLP-Raket), Kurum İçi Yönlendirme Levhaları, Web Sitesi gibi marka kimliğini oluşturan enstrümanları onları en iyi yansıtacak şekilde tasarlarım. Dijital medyada pazarlama faaliyetlerinizi stratejik olarak planlar ve tasarlarım. Sosyal medyada firmanızın ruhunu yansıtan tasarımlar ortaya koyarım. Tüm bunlara ek olarak bir linux severim. Sunucu kurulumu ve yönetimi de hobilerim arasında.

Sizde hayattan ilham alan tasarımları markanızla buluşturmak istiyorsanız benimle iletişim sayfam üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

+ 0
Mutlu Müşteri
+ 0
Grafik Tasarım
+ 0
Web Sitesi
+ 0
Yıl Tecrübe

Hakkımdaki Düşünceler

Firmamız Zeydali için logodan ambalajlarımıza hatta web sitemize kadar tasarlayarak marka kimliğimizi hayata geçiren Emre beye çok şey borçluyuz.
Mustafa ERDOĞAN
Şirket Yöneticisi
Emre bey tam bir takım oyuncusu. Üstelik oldukça yetenekli ve kreatif bir bakış açısına sahip. Markanızı hiç düşünmeden emanet edebilirsiniz.
Ali MUTLU
Akademisyen
Emre beyin hazırladığı SEO uyumlu web sitesi ile çok hızlı bir ivme kazandık. Huzur Cenaze olarak tüm Almanya genelinde iş almaya başladık. Teşekkürler.
Mustafa BIYIK
Şirket Yöneticisi
Divan Exclusive markamızın logosundan menüsüne tüm tasarımlarında Emre beyin imzası var. Anahtar teslim iş istiyorsanız muhakkak tercih etmelisiniz.
Bülent BEKTAŞ
Şirket Yöneticisi